معرفی کارگزاری مشاوران سهام

 کارگزاری مشاوران سهام در سال 1378 با مجوز سازمان بورس اوراق بهادار فعالیت خود را آغاز کرد . سه سال بعد از سوی دبیرخانه شورای بورس و هیات پذیرش به عنوان 11 کارگزار موسس بورس فلزات که اولین بورس کالای کشور محسوب می شود، پذیرفته شد . از ابتدا تا کنون که بالغ بر 17 سال از فعالیت ما به عنوان کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار می گذرد،مهمترین هدف مدیران و کارکنان این شرکت، بهبود مستمر کیفی خدمات همگام با شناسایی نیاز سرمایه‌گذاران ، ایجاد ارزش پایدار برای مشتریانمان، گسترش بیشتر خدمات اطلاع رسانی در بازار سرمایه ، توسعه پایدار خدمات بر اساس فناوری اطلاعات می باشد .

کارگزاری مشاوران سهام با بهره‌گیری از پرسنلی مجرب، خود را متعهد به ارائه خدماتی نوین با دقت، سرعت، سهولت و امنیت اطلاعاتی، به منظور رفاه حال و صرفه جویی در اوقات مشتریان گرامی  نموده است . اصول حرفه ای در مشاوران سهام ، حفظ اسرار مشتریان، اجرای یک رابطه دو سویه میان شرکت و مشتریان از طریق رابطه مستمر با مشتری و پشتیبانی از این رابطه و احترام به قوانین و مقررات می باشد ، در عین حال بهبود مستمر کیفیت و متنوع سازی خدمات و به دنبال آن افزایش سطح رضایتمندی مشتریان به عنوان بخشی از ذات فعالیتمان از اصول نا گسستنی خط مشی مان بوده است .

کارگزاری مشاوران سهام مفتخر است تا با بکارگیری و بهره مندی از برترین متخصصین امور مالی، تحت نظارت سازمان بورس اوراق بهادار تهران و همچنین تلاش بی نظیر در این راستا به بالاترین و بهترین کیفیت در حوزه بازار سرمایه دست یافته است و امروز با داشتن شش شعبه در شهرهای ارومیه، اصفهان، همدان، ملایر، کرج، شهرضا و یک شعبه برون مرزی در شهر اپسالا کشور سوئد آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی هستیم. 
وب سایت کارگزاری مشاوران سهام  ارائه دهنده خدمات مرتبط مالی در خصوص خرید و فروش اوراق بهادار پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران می باشد. همچنین مشتریان و فعالان محترم این حوزه می توانند از گزارشات و تحلیل های کارشناسی مندرج در این وب سایت استفاده نمایند.

در انتها می بایست قدردان اعتماد مشتریانی باشیم که در این مسیر همراه ما بودند و امیدواریم در ادامه نیز ما را همراهی کنند .

تاریخچه

1378- تاسیس شرکت با مجوز  سازمان بورس اوراق بهادار

1381- پذیرفته شدن به عنوان یکی از 11 کارگزار موسس بورس فلزات و همچنین انتخاب به عنوان اولین اعضای هیات مدیره سازمان کارگزاران بورس فلزات از سوی دبیرخانه شورای بورس و هیئت پذیرش

1383- راه اندازی سایت معاملات اینترنتی سهام

1384-  اخذ مجوز امضاء الکترونیکی عادی از اداره حقوقی سازمان بورس اوراق بهادار

1386- کارگزار منتخب به عنوان  عضو اولین شورای کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار

1388- اخذ مجوز معاملات فرابورس

1390- اخذ مجوز معاملات آتی بورس و معاملات بر خط

1391- اخذ مجوز سبدگردانی

1392-کسب گواهینامه های ISO 9001- 2008 ، ISO100002-2004 و 5S از موسسه IMQ

1392- اخذ مجوز معاملات نفت و پتروشیمی در بورس کالا- اخذ مجوز مرکز تماس تلفنی اوراق بهادار

1393- اخذ مجوز محصولات سلف موازی

1397- کسب عنوان فعال ترین کارگزار در اخذ بیشترین نسبت معاملات بر خط به کل معاملات در بورس اوراق و فرابورس