نطرین" با ۴۹۱۴ ریال کشف قیمت شد / سهمیه هر نفر و تعداد خریداران

نطرین" با ۴۹۱۴ ریال کشف قیمت شد / سهمیه هر نفر و تعداد خریداران

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که متاثر از اخبار خوش مربوط به آزاد شدن قیمت فولاد دربورس کالا و نامه مهم رئیس سازمان بورس به معاون اول رئیس جمهور بود و منجر به رشد 1578 واحدی شاخص و حضور در نیمه دوم کانال 148 هزار تایی شد ، عرضه اولیه 15 درصدی شرکت عطرین نخ قم در بازار دوم معاملات فرابورس انجام شد.

در این عرضه، محدوده قیمتی برای سفارش خرید هر سهم "نطرین" بین 4680 تا 4914 ریال بود که در نهایت با 4914 ریال کشف قیمت شد تا بعد از پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس و کشت و دام قیام اصفهان، ششمین شرکت جدید وارد بازار شود.

در واگذاری این شرکت که با 15 میلیون و 6 هزار و 450 سهم انجام شد، حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی 300 سهم بود ما در نهایت به هر کد 109 سهم تعلق گرفت.

با این اوصاف بیش از 137 هزار نفر اقدام به خرید سهام عطرین نخ قم کردند.

99 درصد سهام این شرکت به حامد مقدم رییس هیات مدیره ( مالک دیگر شرکت حاضر در فرابورس یعنی کاغذ سازی پارس ) و مابقی به 42 شخص حقیقی تعلق دارد و قرار بود سوم دی سال گذشته وارد بازار سهام شود اما به دلیل وجود ابهاماتی و لزوم بررسی اطلاعات جدید، تا به امروز تعویق افتاده بود.

1397/06/20
کلید واژه: نطرین -