مشاوره سبد گردانی

سبد گردانی چیست ؟
سبدگردانی یا مدیریت پرتفوی فرآیند ایجاد و نگهداری یک پرتفوی از دارایی های مختلف، متناسب با اهداف بیان شده از سوی مشتری است. از آن جا که این فرآیند زمان بر بوده و نیازمند تخصص سرمایه گذاری است، در نتیجه بسیاری از سرمایه گذاران سعی می کنند که سرمایه خود را در اختیار متخصصین سرمایه گذاری که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند قرار دهند. 
چرا سبد گردانی؟
سبدگردانی دارای مزایای زیادی است که به طور خلاصه عبارتند از:
1. بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و باتجربه
2. مدیریت کارآمد و اثربخش در سبد سهام با استفاده از سازو کارهای علمی
3. مدیریت ساختاری سبد سهام با در نظر گرفتن درجه ریسک پذیری سرمایه گذاران
4. پرهیز از رفتارهای هیجانی با مدیریت عقلایی
5. کاهش ریسک سوء مدیریت به واسطع تعدد نهادهای ناظر
6. نظارت کامل از سوی سازمان بورس اوراق بهادار
7. اتخاذ تصمیمات خرید و فروش سهام بر اساس شناخت کامل از شرکت ها به واسطه سال ها تجربه
8. خدمات ویژه به مشتریان دارای سبد اختصاصی از جمله گزارشات ارزیابی، تحلیل های بنیادی و تکنیکال و...

سبدگردانی مشاوران سهام 
بخش سبدگردانی مشاوران سهام با تمرکز بر تیم مدیریتی خود و اعتقاد بر کارگروهی مبتنی بر دانش و بهره مندی از فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی در رشته های مرتبط، توام با تمرکز بر بازارهای مالی و تلاش برای افزایش کارایی اطلاعاتی و استفاده از پتانسیل های کارشناسان مختلف، سعی در کسب بیشترین سهم بازار و بالاترین بازدهی را در حوزه سبدگردانی هدف گذاری نموده است.

بازدهی سبدگردانی مشاوران سهام
سبدگردانی کارگزاری مشاوران سهام در دو سال گذشته، با مدیریت علمی و اصولی موفق به کسب بازدهی بیشتر از بازار و شاخص کل شده است به طوری که برای کسب این بازدهی حداقل ریسک را متحمل شده است. و این در حالی است که بسیاری از سهامداران نه تنها سود نداشته اند بلکه متحمل زیان  نیز شده اند. در زیر نمودار بازدهی سبدها و شاخص کل آورده شده است:

در نمودارهای فوق منحنی سبز بازدهی سبدها و منحنی آبی بازدهی شاخص کل می باشد لازم به ذکر است که مابقی سبدهای کارگزاری نیز عملکردی مشابه داشته اند. بخش سبدگردانی کارگزاری مشاوران سهام آمادگی دارد تا به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره لازم برای سبدگردانی را در اختیار مشتریان قرار دهد برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88718408 تماس حاصل نمایید.

سایر خدمات مشاوران سهام